Ranking kryptowalut 08-07-2018. Decydujący moment.

Ranking kryptowalut (rating) 2018-07-08

Witamy w kolejnym rankingu kryptowalut przygotowanym przez niezależnych ekspertów z dziedziny kryptowalut oraz finansów. Do rankingu powróciło NEO a wypadł TRON. Tak jak poprzedni ranking, ten przedstawia kryptowaluty z pierwszej dziesiątki pod względem kapitalizacji uszeregowane alfabetycznie.

Bitcoin doszedł do ważnego miejsca na wykresie, dlatego też jego rating został obniżony z B- do C. Bitcoin nadal pozostaje przewodnikiem stada, dlatego tez reszta kryptowalut zaliczyła spadki w rankingu, poza NEO który nie był notowany ostatnim razem. Rating NEO wzrósł z D+ do C+.

Obniżenie ratingów nie oznacza od razu spadków ale wejście w pułap neutralny powinno zasygnalizować inwestorom ważne miejsce, w którym lokalne odbicie może się skończyć. Jeżeli opór na Bitcoinie nie zostanie przebity, to możemy testować ostatni lokalny dołek, po przebiciu którego możliwe są dalsze spadki.

Od ostatniej naszej publikacji kurs Bitcoina wzrósł o ponad 10 %, nie jest to może dużo biorąc pod uwagę możliwości kryptowalut ale należy pamiętać, że jesteśmy od grudnia w bessie  i pomimo tego, że przebiliśmy drugą linię trendu spadkowego to nadal możemy kontynuować spadki. Dlatego zalecamy daleko idącą ostrożność.

Legenda:
A – bardzo dobry (mocne kup)
B – dobry (kup)
C – neutralny
D – słaby (sprzedaj)
E – bardzo słaby (mocne sprzedaj)

Ranking nie stanowi rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu obowiązujących przepisów. Nie należy inwestować więcej niż można stracić.

3 komentarze do wpisu „Ranking kryptowalut 08-07-2018. Decydujący moment.”

Dodaj komentarz