Ranking kryptowalut 24-06-2018. Czy czeka nas odwrócenie trendu?

Ranking kryptowalut 2018-06-24

Przedstawiamy kolejny niezależny rating kryptowalut przygotowany przez ekspertów z dziedziny kryptowalut oraz finansów. W poprzednim rankingu wszystko było na czerwono, a teraz mamy wszystko na zielono. Ceny kryptowalut od 22 lutego, kiedy to publikowaliśmy pierwszy niezależny rating, spadły o 50 % i więcej. Przez ostatnie dwa miesiące kurs kryptowalut systematycznie spada. Przebite zostały kolejne wsparcia ale czy to oznacza, że ceny będą nadal spadać? Nie koniecznie.

Kurs Bitcoina balansuje przez cały czas bardzo blisko linii trendu spadkowego. Wyjście powyżej tego oporu może zapoczątkować większe wzrosty, które mogą potrwać jakiś czas i zaowocować odwróceniem trendu albo przynajmniej solidną korektę ostatnich spadków.

W ratingu prezentujemy kryptowaluty uporządkowane w kolejności alfabetycznej z pierwszej dziesiątki jeżeli chodzi o kapitalizację. Dlatego też z rankingu wypadło NEO i Dash. Zamiast nich poraz pierwszy pojawił się TRON i IOTA.

Legenda:
A – bardzo dobry (mocne kup)
B – dobry (kup)
C – neutralny
D – słaby (sprzedaj)
E – bardzo słaby (mocne sprzedaj)

Ranking nie stanowi rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu obowiązujących przepisów. Nie należy inwestować więcej niż można stracić.

4 komentarze do wpisu „Ranking kryptowalut 24-06-2018. Czy czeka nas odwrócenie trendu?”

  1. Czyli jak dobrze rozumiem teraz jest dobre miejsce na zakupy ale jak kupować jak wszystko leci na pysk. Wczoraj BTC jeszcze było powyżej 6000 $ a dziś już jest niżej.

Dodaj komentarz